Kurumsal


Dağlılar Meyvecilik hepimizin bildiği Dağ Yöresinin eşsiz güzellikteki ürünlerini, en taze ve en doğal şekilde bulabileceğiniz bir pazaryeri sergisidir. Pazaryerleri, hepimizin küçükken anneleriyle gittiği ve hala haftalık meyve ve sebze ihtiyaçlarımızı en taze ve en doğallarının siz değerli tüketici dostlarımıza sunulduğu yerlerdir. Biz Dağlılar Meyvecilik olarak sizleri bu yoğun yaşam koşullarında daha da yormamak için pazaryerini evlerinize ve iş yerlerinize kadar getirmekteyiz.

Üreticilikteki birikimlerimizle Bursa pazarlarında kurduğumuz sergilerdeki ürünlerimizi kendimiz tüketecekmiş gibi sergileyip, siz değerli tüketici dostlarımızın damak zevkine uygun olarak temiz, güvenilir ve sağlıklı bir şekilde beğenilerinize sunuyoruz.

Yetiştirdiğimiz ya da sizler için özenle seçerek temin ettiğimiz ürünlerde hedefimiz; temiz, güvenilir, sağlıklı ürünleri siz değerli tüketici dostlarımızın sofralarına ulaştırmaktır. Sizlerin memnuniyeti en önemli kazancımızdır. Önceliğimiz kaliteden ödün vermeden sağlıklı ve doğal ürünler yetiştirip, sizlerin beğenisine sunmaktır.